W Poszukiwaniu Sensu

Od dziecka towarzyszy mi uczucie, że powinnam aż do skutku szukać tego, co przyniesie mi satysfakcję. Kiedy byłam małą dziewczynką: grałam w siatkówkę, tenisa, grałam na gitarze, keyboardzie, tańczyłam, chodziłam na różne kółka zainteresowań - wymieniać można bez końca. Rodzice wozili mnie z jednych zajęć na drugie i załamywali ręce, ale nikt jeszcze wtedy nie wiedział, że na dzieciństwie się nie skończy:) SZUKAŁAM. Studiowałam rzeczy, które mnie nie zachwycały i pracowałam w pracy, tylko dla pieniędzy, ale nie wkładałam w to ani swojego talentu ani pełnego zaangażowania. Zamiast tego skupiłam swoją energie na szukaniu czegoś w co będę chciała zainwestować całą swoją pasję i prawdziwe zainteresowanie.

Zawsze byłam ciekawa świata i ludzi, lubiłam czytać książki, pisać, prowadzić głębokie rozmowy, uprawiać sport, wędrować po górach, lubiłam psychologię i pracę indywidualną, ale znalezienie zajecia, które łączyłoby moje pasje zajęło mi trochę czasu. Uratował mnie kryzys. Szukając pomocy i porady w kwestii kryzysu, mocno zaangażowałam się w teoretyczną i praktyczną stronę rozwoju i tak natknęłam się na idealne połączenie głębokich rozmów, książek, skutecznego działania, psychologii i zrozumienia - Coaching..

ZNALAZŁAM. Od razu zaczęłam działać i tak skończyłam Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego Znalazłam nie tylko Coaching, ale też coś znacznie ważniejszego dla siebie - znalazłam wiedzę i narzędzia do samodzielnego i głębokiego rozwoju. Sama od kilku lat odkrywam i testuję różne koncepcje. Bez przerwy pracuję nad tym jak wygląda moje życie a moja pasja ciągle rośnie. Selfmastery.pl powstaje, bo chcę dzielić się z Wami moimi najlepszymi odkryciami, które pomogą w samodzielnym rozwoju i pozwolą na znalezienie kierunku jakiego szukacie albo pracę nad tym, co już teraz jest dla Was ważne.

Magda Adamczyk
Life Coach

Moje rezultaty


 • W ciągu 4 miesięcy schudłam 15 kg i tak zostało
 • Zupełnie zmieniłam sposób odżywiania się
 • Ćwiczę 4 razy w tygodniu
 • Rozwinęłam niesamowitą dyscyplinę
 • Stworzyłam silną etykę pracy
 • Dzięki niej i własnej determinacji nauczyłam się tworzenia stron www, nagrywania, obróbki video, pracy z oświetleniem, dźwiękiem i grafiką - wszystko żeby stworzyć Selfmastery.pl
 • Nadałam sens mojemu życiu i cały czas rozwijam swoje umiejętności i wiedzę
 • Znacząco zredukowałam negatywne myślenie i martwienie się
 • Poprawiłam swoją motywację i poczucie zadowolenia z życia
 • Zbudowałam odporność psychiczną, odwagę i wytrwałość dzięki którym mogę podjąć każde wyzwanie
 • Mój umysł jest otwarty na każdą ewentualność i koncepcję jak nigdy wcześniej, dzięki czemu wzrosła moja kreatywność
 • Stworzyłam własną definicję sukcesu i do niego dążę, zgodnie ze swoimi wartościami
 • Moja praca wyraża w 100% moją osobowość i zrozumienie świata
 • Moje zrozumienie siebie, świata i ludzi wskoczyło na poziom, o którym nigdy nawet nie myślałam. Dzięki temu rozwiązywanie konfliktów stało się łatwe i efektywniejsze, asertywność naturalna a emocje ważne.

Wszystko to dzięki zrozumieniu, pracy nad swoim nastawieniem i umiejętności wykorzystania tej wiedzy w DZIAŁANIU. To jest możliwe dla każdego a ja chcę Ci dać swoją najlepszą wiedzę i pracować nad tym żeby coraz lepiej przekazywać samą esencję tego czego sama się nauczyłam. Doskonale pamiętam jak ciężko jest szukać kiedy wszystko i wszyscy próbują Cię przekonać, że biegasz za niemożliwym. Wiem tez jak to jest znaleźć i ile siły, pracy i odwagi wymaga to żeby podążać za tą wiedzą. Wiem jakim wyzwaniem jest sięgnięcie do prawdziwej, najgłębszej motywacji i odwagi - do Twojego 'po co?' Wiem też jaka to satysfakcja i życzę tego każdemu.